Jak vyhledávat ubytování v Chorvatsku

Juric travel   Jak vyhledávat ubytování v Chorvatsku

Máte několik možností vyhledávání ubytování v Chorvatsku:

Jednoduché vyhledávání

Zadáte základní požadavky na výběr ubytování v Chorvatsku jako lokalita, termín, počet osob a druh ubytování (můžete zadat pouze některá kritéria) a po kliknutí na "Hledat" se Vám zobrazí možnosti ubytování v Chorvatsku, které vyhovují Vašim požadavkům.

Rozšířené vyhledávání

Po kliknutí na text "rozšířené vyhledávání", se Vám kromě základních kritérií zobrazí i další kritéria a to vzdálenost od pláže, typ pláže, kategorie, nejdůležitější vybavení rekreačních objektů a také možnost zadat přesný název objektu, o který máte zájem a pokud ho znáte. Po zadání Vašich kritérií a po kliknutí na "Hledat" se Vám zobrazí možnosti ubytování v Chorvatsku, které vyhovují Vašim požadavkům.

Výběr ubytování v Chorvatsku podle kategorií

Přímo na úvodní stránce jsme pro Vás připravili seznam kategorií ubytování v Chorvatsku na základě našich zkušeností a preferencí našich klientů. Po kliknutí na kategorii, která Vás zajímá, se Vám zobrazí objekty, které jsou v dané kategorii zařazeny a Vy si je můžete prohlížet.

Výběr ubytování v Chorvatsku podle lokalit

Máte několik možností, jak si vybírat ubytování v Chorvatsku podle Vámi preferované lokality.
Pokud si ve vyhledávání ubytování v Chorvatsku zadali pouze konkrétní lokalitu, ať už celou riviéru nebo destinaci, bez zadávání dalších kritérií, zobrazí se Vám všechny ubytovací kapacity dostupné ve Vámi zadané lokalitě Chorvatska.
Pokud si v horním výběrovém menu vyberete konkrétní riviéru (seznam se zobrazí po přejetí kurzorem na menu Riviéry), zobrazí se Vám detailní informace o riviéře, kterou jste si vybrali a také celková nabídka ubytování na vybrané riviéře Chorvatska.
Pokud si v vyberete konkrétní destinaci (v sekci Ubytování podle destinací), zobrazí se Vám detailní informace o destinaci, kterou jste si vybrali a také celková nabídka ubytování ve vybrané destinaci v Chorvatsku.
Další možností vyhledávat ubytování v Chorvatsku podle lokalit je kliknout přímo na konkrétní riviéru nebo destinaci. Seznam nabízených riviér a destinací v Chorvatsku najdete na úvodní stránce v dolní části stránky a v případě, že si prohlížíte stránky s informacemi o Chorvatsku, tak i v levém menu.