Dovolená v Chorvatsku - slevy

Juric travel   Dovolená v Chorvatsku - slevy

Levné apartmány v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku pro stálé klienty 2021 - sleva 6% na dovolenou v Chorvatsku pro klienty, kteří již cestovali do Chorvatska s Jurić travel. Tato sleva je kombinovatelná se slevou First moment Chorvatsko.

Skupinová sleva - dovolená Chorvatsko 2021 - při objednávce ubytování pro minimálně 12 osob sleva 5% z celkové ceny ubytování. Tato sleva je kombinovatelná se slevou First moment Chorvatsko.

Delší dovolená 2021 v Chorvatsku - sleva 4% z celkové ceny ubytování při objednávce ubytování na minimálně 12 nocí. Tato sleva je kombinovatelná se slevou First moment Chorvatsko.

Podmínky pro poskytnutí slev na ubytování v Chorvatsku z nabídky na stránce www.jurictravel.cz:

Sleva se vztahuje na ubytování v apartmánech a pokojích poskytované v termínu od 1.6.2021 do 30.9.2021 z nabídky na stránce www.jurictravel.cz pokud při konkrétní nabídce není uvedeno jinak. Jednotlivé slevy se nekumulují a vždy je možné uplatnit pouze jednu slevu a to tu, která je nejvýhodnější pro klienta, pokud není při konkrétní nabídce uvedeno jinak. V případě pochybností o poskytnutí nebo kumulaci slev rozhoduje výlučně Jurić travel, sro. Všechny slevy jsou poskytovány ze základní ceny ubytování a nevztahují se na doplňkové služby. Všechny slevy jsou podmíněny objednávkou ubytování s minimální délkou 7 nocí. Nárok na uplatnění slevy vzniká klientovi zaplacením rezervačního poplatku není-li v konkrétním případě uvedeno jinak. V případě kumulace slev se jako první poskytuje sleva, která je nejvýhodnější pro klienta, další sleva se poskytuje z již zlevněné ceny. Pro poskytování slev platí ustanovení Všeobecních Smluvních Podmínek Jurić travel, sro.