Chorvátsko - Dalmácia, Riviera Trogir, Vinišće

Juric travel   Střední Dalmácie Riviera Trogir Vinišće

Vinišće - klidná dovolená daleko od každodenního ruchu

Malebná vesnička - původně rybářská osada Vinišće se nachází ve střední Dalmácii, v blízkosti starobylého města Trogir. Vinišće je dokonalým místem pro klidnou rodinnou dovolenou v Chorvatsku, kde vládne klid a harmonie slunce, moře, přírody a místních pohostinných obyvatel. Najdete zde krásné oblázkové pláže, průzračné moře, promenádu ​​podél pláže i několik výborných restaurací. V blízkosti se nacházejí historická města Trogir, Split, Primošten i několik národních parků jako Krka, Kornati a kaňon řeky Cetina. Samozřejmostí jsou výlety na okolní ostrovy, či fish pikniky. Krásné pláže, večerní procházky, nebo sklenka skvělého domácího vína k čerstvě připravené rybě v pravé dalmatské konobě, i to je dovolená ve Vinišći.
Vesnička Vinišće je ideální destinací na klidnou dovolenou mimo větších měst a hlavních silničních tahů. Ve Vinišći se nachází několik restaurací, originální dalmatské konoby, kde si pochutnáte na místních specialitách a dobrém víně. Výlety na okolní ostrovy či fish pikniky mohou být příjemným zpestřením dovolené. Možností zábavy najdete v nedalekém městě Trogir nebo v turistickém komplexu Medena cca 12 kilometrů od Vinišće. Za historií a kulturou se můžete vydat do nedalekých měst Trogir, který je součástí historického dědictví zařazeného do seznamu UNESCO, Split s palácem císaře Diokleciána, či Primošten.


1 - 2 z 2 objektů
01
           
Detail

Levné apartmány v Chorvatsku! Ubytování v Chorvatsku s internetem. Apartmánový dům Vinišće 58 se nachází ve vesničce Vinišće na riviéře Trogir jen 50 metrů od oblázkové pláže.

Apartmán 2 (4+1)
58 - 94 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (4+2)
58 - 94 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 2
 
         
Detail

Ubytování v Chorvatsku s internetem. Apartmánový dům se nachází v centru klidné vesničky Vinišće jen asi 50 metrů od oblázkové pláže.

Apartmán 1 (4+1)
39 - 78 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 1
 
1 - 2 z 2 objektů
01