Chorvátsko - Dalmácia, Riviera Zadar, Sukošan

Juric travel   Severní Dalmácie Riviera Zadar Sukošan

Sukošan - klidná dovolená v Chorvatsku s blízkostí města Zadar

Sukošan je malé městečko ve velkém zálivu "Zlatna Luka" přímo naproti mostu, který spojuje ostrovy Pašman a Ugljan. Je to vyhledávaná dovolenková destinace na riviéře Zadar a od samotného města Zadar je vzdáleno jen 10 kilometrů.
Sukošan je místem krásných pláži, malých zátok, olivových hájů, křišťálově čistého moře a zajímavou kulturní, i historickou nabídkou pro návštěvníky. Díky jachetní marine "Dalmacija" se stal Sukošan skutečným rájem pro jachtaře. Samotné centrum města Sukošan je ideálním místem na poklidné procházky tradičními úzkými ulicemi. Z historických památek lákají zejména kostel sv. Kasijana, kostelík sv. Martina nebo zřícenina arcibiskupského paláce.
Oblázkové pláže se táhnou podél celého městečka. Sukošan má pobřeží o délce asi šest kilometrů a rekreanti mají na výběr od upravených městských pláží až po malé, téměř "soukromé" zátoky.
Blízkost Zadaru má mnohé výhody - blízkost zábavy pro mladší lidi, dobrá dostupnost letiště a dálnice usnadňuje přístup k tomuto letovisku.
Sukošan je destinace vhodná zejména na klidnou rodinnou dovolenou. Kilometry pláží nabízejí bohatý výběr dle Vašich preferencí. V městečku najdete restaurace a kavárničky a pobřežní promenáda láká k příjemným procházkám. V Sukošanu najde i různé sportovní možnosti - windsurfing, plážový volejbal, potápění, rybolov, paintball v atraktivním prostředí Velebitu, nebo rafting na řece Zrmanja. Výlety můžete podniknout i do okolních míst jako blízký Zadar s krásným historickým centrem a bohatými možnostmi zábavy, Šibenik, Trogir, Split, i do národních parků Kornati, Krka, Paklenica, Telašćica, Plitvická jezera, nebo přírodního parku Vransko jezero.


1 - 1 z 1 objektů
01
           
Detail

Apartmány přímo u pláže. Apartmánový dům se nachází v klidné části mesteška Sukošan přímo u pláže s krásným výhledem.

Apartmán 1 (2+2)
55 - 84 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+2)
59 - 89 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+2)
64 - 94 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+2)
59 - 89 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 4
 
1 - 1 z 1 objektů
01