Ubytování Chorvatsko Riviera Zadar

Juric travel   Severní Dalmácie Riviera Zadar

Riviera Zadar je vstupní branou do největšího chorvatského přímořského regionu - Dalmácie. Táhne se po pobřeží jadranského moře od Starigradu na severu až po Sukošan na jihu. Její největší město Zadar je kulturním a ekonomickým centrem Severní Dalmácie a zároveň velkým lákadlem pro milovníky krás historických měst. Riviera Zadar je bohatá na starobylá města, zajímavou kulturu, ale i nové hotelové a apartmánové komplexy, jako stvořené na ideální dovolenou. Pobřeží omývané Jaderským mořem je lemováno množstvím zálivů, ostrůvků a ostrovů, které nabízejí nádherné pláže všeho druhu - od písečných a oblázkových pláží vhodných zejména pro rodinnou dovolenou až po skalnaté pláže a útesy pro ty, kteří mají rádi pláž jen pro sebe a tak trochu i nějaké to dobrodružství. Riviera Zadar je i výborným výchozím bodem pro ty, kteří očekávají od dovolené nejen nádherné pláže a křišťálově čisté moře, ale rádi obdivují i nádhernou přírodu chorvatského vnitrozemí, nebo ostrovů. Z ostrovů si můžete udělat výlet autem na ostrovy Pag a Vir, které jsou s pevninou spojeny mostem nebo se trajektem přeplavit na ostrov Ugljan a autem přejít na sousední ostrov Pašman, se kterým je Ugljan spojen mostem a následně se vrátit na pevninu trajektem až v Biogradu na moru nebo se můžete nechat zlákat výletem do národního parku souostroví Kornati, které je jedním z největších lákadel severní Dalmácie se svými útesy, podmořským světem, nádhernými scenériemi, ale i historickým bohatstvím.

Mezi další přírodní lákadla, které Vám zpestří Vaši dovolenou patří národní parky Paklenica, Krka a Plitvická jezera. Národní park Paklenica láká svými nádhernými několik kilometrovými kaňony, jeskyněmi, osobitou faunou i flórou a množstvím možností na turistiku, ale i horolezecké výstupy a skálolezení. Národní park Krka nabízí množství přírodních divů, zejména nádherné vodopády a potůčky plné ryb, 860 druhů rostlin, ostrov Visovac se starobylým klášterem, zda pozůstatky římské pevnosti Burnum. Národní park Plitvická jezera, který je vzdálen jen asi 2 hodiny cesty snad ani nepotřebuje bližší komentář. Podle žebříčku televize CNN, jsou vodopády na Plitvických jezerech třetími nejkrásnějšími vodopády na světě. Neskutečné přírodní scenérie, bohatá fauna a flóra, zda vzpomínky z dětství na nezapomenutelného Winetoua, návštěva Plitvických jezer Vám zpříjemní dovolenou u Jadranu a zanechá ve Vás nezapomenutelné vzpomínky.

Centrem riviéry je malebné město Zadar, se svou více než tři tisíce letou historií. Za návštěvu rozhodně stojí kostel SV. Donáta, Kalelarga - nejznámější Zadarská ulice, o které se traduje že je starší než samotné město, Římské fórum - římské náměstí ve středu města z 3. století, Národní náměstí s kavárničkami, či Národní muzeu.

Mezi nejznámější letoviska Zadarské riviéry na pobřeží Jadranu s nádhernými plážemi plnými slunce a pohody patří samotné město Zadar, Nin, Privlaka, Zaton, Sukošan, Bibinje, Petrčane či Starigrad. V naší nabídce najdete ubytování v městečku Sukošan, nejjižnější destinaci Zadarské riviéry av městě Nin proslulém svými písečnými plážemi. Prohlédněte si ubytování v Chorvatsku na Zadarské riviéře - Apartmány Sukošan, Apartmány Nin.
Dovolená v Chorvatsku na Zadarské riviéře Vám přinese nejen odpočinek na nádherných jadranských plážích, ale i "moře" zážitků a nezapomenutelných vzpomínek.


1 - 3 z 3 objektů
01
           
Detail

Apartmány přímo u pláže. Apartmánový dům se nachází v klidné části mesteška Sukošan přímo u pláže s krásným výhledem.

Apartmán 1 (2+2)
55 - 84 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+2)
59 - 89 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+2)
64 - 94 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+2)
59 - 89 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 4
 
         
Detail

Apartmány u písečné pláže. Apartmány s internetem v ceně. Apartmánový dům se nachází v části Ninu zvané Ždrijac, asi 200 metrů od stejnojmenné písečné pláže.

Apartmán 1 (4+2)
78 - 96 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+1)
54 - 66 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+1)
54 - 66 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 3
 
         
Detail

Apartmánový dům se nachází v části Ninu zvané Ždrijac, jen cca 50 metrů od stejnojmenné písečné pláže.

Apartmán 1 (4+1)
75 - 100 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+1)
57 - 83 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (4+1)
75 - 100 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+1)
57 - 83 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 4
 
1 - 3 z 3 objektů
01