Chorvátsko - Dalmácia, Riviéra Vodice, Vodice

Juric travel   Severní Dalmácie Riviéra Vodice Vodice

Vodice - rušná a moderní dovolenková destinace v Chorvatsku

Vodice jsou pravděpodobně nejvyhledávanější turistické středisko v severní Dalmácii a jsou centrem stejnojmenné riviéry, na níž se nacházejí i letoviska Pirovac, Tribunj a Srima. Toto malebné město na pobřeží chorvatského Jadranu zažívá nebývalý rozvoj hlavně v posledních dvou desetiletích, tedy po skončení chorvatské války za nezávislost. Kilometry nádherných pláží, borové háje, historické centrum města, skvělá gastronomická nabídka - to jsou asi největší lákadla dovolené ve Vodicích. Historické centrum města nabízí množství restaurací a kavárniček. V restauracích najde pravé dalmatské speciality i skvělé domácí víno. Promenáda táhnoucí se podél krásných pláží láká na nezapomenutelné procházky při západu slunce. Z historických památek Vás nadchne farní kostel sv. Kříže se zvonicí, menší kostel sv. Kříže z roku 1421, kostel proroka Elijáše z roku 1298, nebo křížová cesta se 14 kapličkami na horu Okit s kostelem Panny Marie Karmelské.
Pláže ve Vodicích jsou zejména oblázkové s pozvolným vstupem do moře a jsou obklopeny borovými háji. Najdete na nich bohatou nabídku vodních sportů a atrakcí, které zpříjemní Vaši dovolenou u Jadranu. Kvalita místních pláži byla oceněna i modrou vlajkou. V centru Vodic najdete i moderní přístav pro jachty.
Vodice nabízejí širokou paletu možností pro prožití nezapomenutelné dovolené. Najdete zde nádherné pláže, množství sportovních možností, plážových atrakcí, zábavy a výletů. Ze sportovních možností na zpestření dovolené zmíníme potápění, windsurfing, množství cyklostezek hlavně při Vranském jezeře, rybolov, tenisové kurty, plážový volejbal a mnohé jiné. Vodice jsou oblíbeným místem i pro mladé lidi, díky svému lákavému nočnímu životu, který můžete okusit na nejznámější diskotéce v celé Dalmácii - v Haciendě. Z možností na výlety hodno zpomenout zejména Národní parky Krka a Kornati, park přírody Vransko jezero, ostrov Prvič, nebo města Šibenik, Zadar, Trogir, Split. Během léta samozřejmě ve Vodicích najdete množství kulturních a zábavních akcí.


1 - 5 z 5 objektů
01
           
Detail

Ubytování v Chorvatsku s internetem. Apartmánový dům s prostornými apartmány v blízkosti krásných pláži a centra města.

Apartmán 4a (4+2)
59 - 96 EUR (apartmán)
Apartmán 4b (4+2)
59 - 96 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 2
 
         
Detail

Apartmány Chorvatsko s internetem Apartmánový dům s kvalitně zařízenými apartmány se nachází v blízkosti krásných pláží a centra Vodic.

Apartmán 1 (4+1)
49 - 88 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (4+1)
49 - 88 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
Apartmán 6 (2+1)
32 - 63 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 6
 
           
Detail

Apartmány Vodice Apartmánový dům s kvalitně zařízenými apartmány se nachází v klidnější části Vodic.

Apartmán 4 (4+1)
87 - 109 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (4+1)
87 - 109 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 2
 
         
Detail

Last minute na červencové termíny! Apartmány v Chorvatsku s internetem Apartmánový dům s velmi pěkně nadstandardně zařízenými apartmány se nachází v blízkosti krásných dlouhých pláží a promenád, jen pět minut od centra Vodic.

Apartmán 1 (4+1)
94 - 132 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (4+1)
87 - 126 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (2+1)
58 - 92 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (2 os.)
54 - 69 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (2+1)
68 - 104 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 5
 
           
Detail

Luxusní apartmány v Chorvatsku s wifi internetem v ceně Moderní apartmánový dům s luxusně zařízenými a prostornými apartmány se nachází v blízkosti krásných pláží a centra Vodic.

Apartmán P (4+2)
82 - 118 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (7+2)
59 - 178 EUR (apartmán)
Apartmán 6 (7+2)
59 - 178 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 3
 
1 - 5 z 5 objektů
01