Chorvátsko - Dalmácia, Riviera Biograd na Moru, Biograd na Moru

Juric travel   Severní Dalmácie Riviera Biograd na Moru Biograd na Moru

Biograd na Moru - dovolená u krásných plážích v malebném městečku

Biograd na Moru patří mezi nejkrásnější a nejvyhledávanější destinace nejen v severní Dalmácii ale na celém pobřeží chorvatského Jadranu. Je centrem stejnojmenné riviéry a nabízí kilometry nádherných oblázkových pláží ve stínu borových hájů. Na severní straně Biogradu najdete zátoku Bošana a na jižní straně zátoku Soline s překrásnými plážemi. V centru městečka najdete malebné uličky, klasické staré kamenné domy i dalmatské konoby.
Biograd na Moru nabízí kromě krásných jadranských pláží i možnosti na aktivní prožití dovolené. Přírodní park Vransko jezero je oblíbené místo na rekreační rybaření, bohaté na sladkovodní ryby. Souostroví Kornati, kde na ostrově Vrgada najdete vzácnou písečnou pláž a národní park Krka a Paklenica jsou také velkými lákadly na poznávání malebné chorvatské přírody. Biograd na Moru má taktéž i ideální polohu na výlety za historii do měst Zadar, Šibenik, Trogir a Split. Ze sportovních možností zaujmou zejména windsurfing, plážový volejbal, potápění, rybolov, paintball v atraktivním prostředí Velebitu, nebo rafting na řece Zrmanja. Během letní sezóny jsou v Biogradu na Moru organizované různé kulturní a zábavné akce. V Biogradu na Moru prožijete krásnou dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků a rádi se sem budete vracet na vaši příští dovolenou v Chorvatsku.


1 - 1 z 1 objektů
01
         
Detail

Apartmány v Chorvatsku s internetem. WIFI internet v ceně! Apartmánový dům se nachází v turistickém komplexu u pláže Soline v Biogradu na Moru.

Apartmán 1 (4+2)
54 - 98 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (4+2)
59 - 116 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 2
 
1 - 1 z 1 objektů
01