Ubytování Chorvatsko Ostrov Pašman

Juric travel   Severní Dalmácie Ostrov Pašman

Ostrov Pašman - rodinná dovolená v Chorvatsku

Pašman je ostrov u pobřeží Severní Dalmácie o rozloze 63 km2 s asi 65 km pobřeží, na kterém najdete krásné písečné pláže ideální pro Vaši dovolenou v Chorvatsku. Ostrov Pašman je spojen s ostrovem Ugljan mostem, co nabízí jedinečné možnosti na výlety a přezkoumání krásných pláží na obou ostrovech bez potřeby přesouvání se trajektem. Na ostrov se dostanete trajektem pravidelnou linkou z Biogradu na Moru do městečka Tkon a cesta trvá jen 20 minut.

Na ostrově Pašman naleznete stopy osídlení již od pravěku - pozůstatky Ilirska míst, archeologické nálezy z dob Římské říše, kamennou sochu sv. Mihovila, Benediktinský klášter z 12. století a mnoho jiných historických památek.
V středomořskému klimatu ostrova se rozvinula bohatá flóra a podmořský svět plný rostlin i živočichů, včetně téměř všech druhů jadranských ryb. Na ostrově Pašman najdete typické jaderské ostrovní městečka jako jsou Ždrelac, Banj, Dobropoljana, Neviđane, Mrljane, Pašman, Mali Pašman a Tkon.
Ostrov Pašman je jako stvořený na krásnou klidnou dovolenou v Chorvatsku u krásných plážích. Že cestovní ruch se na ostrově rychle rozvíjí, naleznete zde kvalitní apartmány, pěkné kavárničky a restaurace s nabídkou klasické dalmatské kuchyně, kde si určitě vychutnáte zejména plody moře. Na ostrově Pašman nabízíme ubytování v městečku Tkon - apartmány Tkon.


1 - 1 z 1 objektů
01
         
Detail

Apartmány u písečné pláže. Internet v ceně. Apartmánový dům v městečku Tkon na ostrově Pašman se nachází přímo nad písčitou pláží.

Apartmán 1 (4+1)
56 - 98 EUR (apartmán)
Apartmán 2 (4+1)
56 - 98 EUR (apartmán)
Apartmán 3 (4+1)
56 - 98 EUR (apartmán)
Apartmán 4 (4+1)
56 - 98 EUR (apartmán)
Apartmán 5 (4+1)
56 - 98 EUR (apartmán)
 
 
POČET APARTMÁNŮ: 5
 
1 - 1 z 1 objektů
01