Chorvatsko apartmány

Juric travel   Chorvatsko apartmány

Apartmány v Chorvatsku 2017 s Jurić travel

Dovolená v Chorvatsku

Chorvátsko - Severná Dalmácias ubytováním v soukromých apartmánech je nejtradičnější dovolenou českých rekreantů . Apartmány v Chorvatsku jsou velmi pohodlnou formou ubytování, kde se můžete cítit na své dovolené u moře jako doma. Chorvatsko se vyznačuje různorodostí krajiny, kde zažijí dovolenou snů milovníci dovolených u moře, dobrodružné dovolené v horách nebo mohou poznávat nádheru pobřeží na kolech. Soukromé apartmány nabízejí vynikající možnosti na skvělou dovolenou u Jadranu. Ubytování v apartmánech v Chorvatsku je pohodlnou a příjemnou možností jak si vychutnat dovolenou v Chorvatsku ať už s rodinou, malými dětmi nebo užít si dovolenou s přáteli.
Chorvatsko se vyznačuje mimořádnou pohostinností domácích obyvatel a tak dovolenou v Chorvatsku mnozí získají celoživotní přátelství a velmi rádi se sem pak znovu vracejí na dovolenou. Milovníci chorvatské hudby si mohou vychutnávat na své dovolené známé chorvatské melodie a přitom zakusit vynikající jadranskou gastronomii a popíjet přitom kvalitní vína přímo v restauracích na pláži.
Apartmány v Chorvatsku, to je tradiční rodinná letní dovolená u moře, u Jadranu, u skutečného českého moře v Chorvatsku. V naší nabídce najdete ubytování v Chorvatsku zejména v apartmánech v apartmánových domech. Jaderské moře je už léta nejoblíbenější letní destinací českých rekreantů a proto Vám přinášíme skvělý výběr ubytování v Chorvatsku na těch nejlepších riviérach na Jaderském pobřeží. V naší nabídce ubytování v Chorvatsku najdete destinace v Severní a Střední Dalmácii, které lákají svými plážemi, křišťálově čistým Jaderským mořem, skvělou chorvatskou kuchyní a samozřejmě typickou středomořskou klidnou atmosférou.
Dovolená v Chorvatsku je i skvělou volbou pro Vaši peněženku. Cena za ubytování v Chorvatsku u moře pro čtyřčlennou rodinu často nedosahuje ani cenu dovolené kvalitativně srovnatelného ubytování v hotelu pro jednu osobu. Samozřejmě při vlastní dopravě na dovolenou do Chorvatska autem neplatíte vysoké letištní poplatky a různé jiné příplatky účtovány letišti, nebo leteckými společnostmi při dovolené v jiných vzdálenějších destinacích . A skvělou zprávou je i to, že skvělá chorvatská dálniční síť zkracuje cestu k moři až o několik hodin a tak na nejlepších chorvatských riviérach umíte být již za 6 až 8 hodin a můžete si začít vychutnávat mnohem dříve svou vytouženou dovolenou v Chorvatsku .

Informace o Chorvatsku

Chorvátsko - vodopády Krka A protože Chorvatsko není jen Jaderské moře, přinášíme Vám i množství užitečných informací o chorvatské přírodě, kulturních a historických památkách a mnoho tipů na výlety, které Vaši dovolenou u Jadranu udělají ještě krásnější a nezabudnuteľnejšou.
Samozřejmě přinášíme i informace o dopravě do Chorvatska, dálničních poplatcích, trajektech na chorvatské ostrovy, aktuální informace o počasí v Chorvatsku a předpovědi počasí, informace o chorvatské gastronomii, prostě mnohé užitečné informace, aby ste se na Vaši dovolenou u Jadranu a cestu do Chorvatska mohli připravit co nejlépe a už se jen těšit na dovolenou. Přinášíme také informace o jednotlivých oblastech Chorvatska, o riviérach a destinacích v Chorvatsku, které naleznete v naší nabídce ubytování v Chorvtasku. Při apartmánech v Chorvatsku v nabídce na naší stránce najdete podrobné informace vybavení apartmánů, takže si můžete pohodlně vybrat ubytování v Chorvatsku dle Vašich preferencí a zažít tak nezapomenutelnou dovolenou v Chorvatsku.

Dovolená v Chorvatsku s Jurić Travel - Výhody pro Vás

Individuální přístup při plánování dovolené v Chorvatsku - nabízíme možnost na míru sestavené dovolené v Chorvatsku - ubytování v Chorvatsku podle Vašich představ
Jistota při výběru ubytování v Chorvatsku - vidíte foto každého apartmánu, všechna místa jsme navštívili, víte přesně kde strávíte Vaši dovolenou v Chorvatsku.
Super nabídka a poloha ubytování v Chorvatsku - vybíráme pro Vás kvalitní apartmány v Chorvatsku s výborným vybavením a moderním zařízením, apartmány v Chorvatsku u pláže s mnoha možnostmi prožití dovolené v Chorvatsku podle Vašich představ
Bezkonkurenční nabídka ubytování v Chorvatsku - supr ceny apartmánů v Chorvatsku, skvělý poměr ceny a kvality

Dovolená v Chorvatsku - slevy

Připravili jsme pro Vás mnohé slevy, aby Vaše dovolená v Chorvatsku byla ještě levnější. Podrobné informace o slevách na ubytování v Chorvatsku naleznete v části Slevy na ubytování v Chorvatsku . Stručně vybíráme:

Sleva TOP First moment Chorvatsko - slevy na vybrané apartmány v Chorvatsku, akce na všechny apartmány s uvedenou akční cenou - největší slevy a nejnižší ceny platné do 31.1.2016 nebo do obsazení apartmánů.
Dovolená v Chorvatsku pro stálé klienty - doplňková sleva pro klienty, kteří již cestovali do Chorvatska s Jurić travel
Dovolená v Chorvatsku pro skupiny - sleva pro 12 a více klientů při jedné rezervaci ubytování v Chorvatsku
Delší dovolená v Chorvatsku - sleva při pobytu v Chorvatsku minimálně 12 nocí